3423 trupă 12355 MP3 a descărca

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Gitárost keresünk!

Temă
Hirdetés
Gitárost keresünk!
BoCsA 2010. febr.. 6.  11:21 102
Rutinnal, komoly koncertképes felszereléssel és épülő házi-stúdióval rendelkező gitáros keres zenekart.
A feloszlott Babylon zenekar egykori gitárosa és dalszerzője (www.babylonmusic.hu) beszállna koncepcióval és koncertekkel rendelkező zenekarba, esetleg zenekart alapítana.
Stílus: férfias és dallamos (modern rock-metál)
Keressetek bátran a keménytől a lightosabbig minden érdekel, ami jó. Régóta pihenek, ki vagyok éhezve egy jó kis zenélésre.
Mail: csababylon@gmail.com
Tel: 20/386-42-99
   
skater 2010. jan.. 26.  13:15 101
Helló!

Gitárosként szeretnék elhelyezkedni egy pesti vagy környéki működő zenekarban, akik rendszeresen próbálnak
és szeretnék valamire vinni a zenéjükkel (lehetőleg saját zenék)
Én jelenleg is zenélek egy zenekarban, de elég lassan haladunk.
22 éves srác vagyok, jópár zenekarban jártam hosszabb-rövidebb ideig, 6 éve gitározom. Ha
kerestek tagot ritmus vagy szóló posztra, nekem egyaránt megfelel.
Gitárom van, erősítőim vannak.
sokmindenre nyitott vagyok, de amik inkább szóba kerülhetnek: skate jellegű punk zenék,
elektronikus jellegű indie, dallamos indie/core, esetleg dallamosabb metalcore.

Komplett demo jellegű zenefelvételre is vannak eszközeim (www.hangfelvetel.mlap.hu)
hangszer, ének, vokál, kondenzátormikrofonok, dobmikrofonok, 20ch keverő, külső hangk.,
lábmonitor, asztali-mély-fülmonitorok, gitár padlóeffektek, DSP énekeffektek, laptop-PC,
stb. Ezzel még hozzá tudok segíteni az együtteshez.

Ha valaki gitárost keres: email: saosin@vipmail.hu
msn: dipshitbone@vipmail.hu
Kössz, hogy végig olvastad!

Üdv
   
Troyci 2010. jan.. 25.  11:06 100
Sziasztok!

19 éves szólógitáros vagyok, bandát keresek. Stílus: AC/DC, Zebrahead, Red Hot Chili Peppers, Rise Against, Green Day és hasonlók amik érdekelnének. Saját cuccom van. Hajdúböszörményi vagyok, de 15-20 km-es körzetben (Debrecen, Józsa, Balmazújváros...) meg tudom oldani az utazást. MSN: schecter@windowslive.com
   
Mitch 2010. jan.. 18.  15:25 99
Gitárost és basszusgitárost keres modern, indie/new-wave/new-rave/rock zenekar. Mi eddig gitáros/énekes és dobos vagyunk. Ha tudsz vokálozni, az király, de a legfontosabb, hogy ne légy SZARFEJ! A számok már nagyjából kész vannak kb. 8, a többi szám formálódik.
mitch.lx23@gmail.com
   
Gitáróra 2010. jan.. 17.  23:34 98
Gitároktatás a belvárosban!

Csoportos oktatás:

Szintek: 1. Kezdő 1. szint
2. Kezdő 2.szint
3. Középhaladó
4. Haladó

Maximum 6 fő,
1500 Ft / fő / óra
1 óra/ hét

4 alkalom előre fizetése esetén 500 Ft kedvezmény.

Magánoktatás:

Itt lehetőség van a személyre szabott tanmenetrend kialakítására.
1 – 2 – 3 – 4 szint: 2000 Ft / Fő / óra

További információ:

Email: k3music@gmail.com
Tel: 0620/ 9937655

   
Zozzzer1991 2010. jan.. 11.  22:44 97
A Nilakantha rock banda basszusgitárost keres! Van 3 dal demo anyag:
[link]

A keverésen még dolgozunk de meghallgathatóak a számok!
Ha érdekel a dolog írj:
nilakantha.zenekar@gmail.com
   
kerekesjoe 2010. jan.. 10.  02:06 96
Helló mindenki!
20 éves vagyok, nemrég kerültem Pestre egyetemi tanulmányaim okán, és folytatnám zenei karrieremet. Gitáron játszom jópár éve, az otthon hagyott zenekaromnak én voltam a szólógitárosa, feldolgozásokat játszottunk. Nyitott vagyok sokmindenre, minden vágyam, hogy egy jól működő, kreatív zenekar tagja lehessek. Írjatok erre a címre: kerekesjoe@gmail.com
Hard rock, black metal és hasonló műfajok nem érdekelnek.
   
zsoltmaszlag 2010. jan.. 3.  18:25 95

Külföldi munkára fiatal 25-35 éves gitárost keresünk! Ének előnyben! 3 hónapos munka lenne április 1.-től. A többit megbeszéljük.

06 70 338 7868

blackvelvet@blackvelvet.hu
   
vaszil 2009. dec.. 18.  20:52 94
Helló ! Én szóló és ritmus gitáros vagyok olyan zenekarban gitároznék ami a 60-70-80-as évek zenéjét játssza. Fejér megyéből! Tel: 06 30 624 4069 üdv: Joco
   
tandras1977 2009. dec.. 17.  00:26 93
Az Empress szólógitár, basszusgitár és dobos posztra keres tagokat.

The Empress looking for sologuitar player, bassguitar player and drummer.
Tel: +36 20 3975308

http://www.goodday.hu/
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky