3422 zenekar 12339 letölthető zene
Rovatok
Hirdetés
Események

2016. február 15.

Magashegyi Underground - jubileum és új dalok az Akváriumban

Copyright:

Fennállásának tizedik évfordulóját ünnepeli idén a Magashegyi Underground. A zenekar számos rendhagyó és nagyszabású dologgal készül ennek apropóján. A sort egy nagykoncerttel nyitják meg 2016. április 2-án Budapesten, az Akvárium Klub NagyHalljában.

A budapesti koncert előtt néhány héttel jelenik meg a csapat várva várt harmadik albuma, így itt már az új dalok is terítékre kerülnek a régi nagy slágerek mellett. A zenekar ismét különleges kalandot ígér, innovációs kedvük továbbra sem lankad. A tavaszi koncerten tovább fejlesztik a novemberben Budapesten nagy sikerrel bemutatott új látvány- és hangszerelés világot.

”Legutóbb már bemutattunk három új dalt a készülő lemezről, új színpadi megközelítésben. Ennek a tovább gondolása az április 2-i koncert, ahol további új szerzemények is lesznek. Ahogy azt megszokhatta az Akváriumba járó közönség, a füleik mellett a szemeiket sem hagyjuk unatkozni, ismét csavarunk egyet a dalokat kísérő látványon-vetítésen.” – nyilatkozta a csapat énekesnője Bocskor Bíborka.

A zenekar nemrég bemutatott új dala, a „Végtelen Kékség” már az új lemez előfutára volt. A megszokottabbnál líraibb hangütésű pop-spirituálé tematikájában folytatja a Magashegyi dalok megszokott pozitív gondolat-keresését.

A tizedik, jubileumi évre tíz meglepetéssel készül a zenekar, melyeket folyamatosan tesz közzé az év során megújuló weblapján és Facebook oldalán. A csapat néhány hete ismét úton van, járják az ország klubjait-fesztiváljait. A lemez stúdiómunkálatai mellett pedig még egy rendhagyó filmes anyag elkészítéséről is futja az energiáikból. A lemez beharangozását támogató kisfilm - a hazai megszokott gyakorlattól eltérő módon - három új dalhoz készülő videóklipből áll össze egy körülbelül tízperces, kerek film-etűddé.

Magashegyi Underground koncert
2016. április 2., szombat
Akváriumban Klub  (Budapest, Erzsébet tér 12, 1051)

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. október 22.

Megvan a decemberi The Subways jubileumi turnéjának két előzenekara

A teljes turné fő előzenekara a német pop/rock új hullámát képviselő THE LIVELINES, míg az estét a budapesti klubokat megtöltő, friss lemezzel jelentkező, kizárólag lányokból álló indie-punk zenekar, a girlhood nyitja majd. Tovább

2025. szeptember 23.

MOVA az Akvában: új hangzás, új felállás, új látvány

Az Akvárium Lokálban lesz MOVA utolsó saját szervezésű bulija ebben az évben. Izgalmas vendégek, új dalok, nagy felhajtás: érdemes jegyet váltani november 29-ére. Tovább

2025. szeptember 22.

Beton.Hofi az Arénában

Beton.Hofi Aréna-koncert, 2026. március 14-én a Papp László Budapest Sportarénában. 4 év: 3 mixtape, 6 Park, 1 Dome, 2 Fonogram, 1 Artisjus Év Könnyűzenei Szövegírója díj és most itt a következő mérföldkő. Tovább

2025. szeptember 21.

A zene körforgását vizsgálja a XIII. Music Hungary Konferencia

Hogyan lesz a zenéből pénz, és hogyan lesz a pénzből zene? A zeneipar körforgását állítja középpontba a XIII. Music Hungary Konferencia és Showcase, amelyet 2025. november 17-19. között rendeznek meg Veszprémben, a Hangvillában. Tovább

2025. szeptember 17.

VALMAR évzáró szuperprodukció az Arénában

A hazai popszíntér egyik legnagyobb sikersztorija, a VALMAR ismét meghódítja a Papp László Budapest Sportarénát! Marics Peti és Valkusz Milán 2025. december 28-án hatalmas évzáró show-val készülnek rajongóiknak – minden eddiginél látványosabb és energikusabb koncertre számíthatunk. Tovább

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky