Liam Gallagher a Beady Eye frontembere, valamint Johnny Marr, az egykori The Smiths gitárosa is végigszurkolta a Manchester City, Stoke City felett aratott FA-kupa győzelmét. Vicces, hogy közben Liam testvére, az ex-Oasis-os Noel, komoly verbális háborút folytatott a városi ellenlábas Manchester United tavaly visszavonult játékosával, Gery Neville-lel a Twitteren. Hülye angolok...
Miután a Manchester City 1-0-s győzelmet aratott a Stoke City felett, Liam Gallagher a nyertes csapat, köztudottan hatalmas rajongója értékelést is adott az ESPN nevű sportcsatornán: Végig állva üvöltöttem és kurvára anyáztam, ha nem sikerült valami. A Stoke City szurkolói kib***ott jók voltak, de a csapatuk, egy rakás szar. Kurvára ideges voltam egész nap, de már nem érdekes ez sem, hiszen nyertünk, ami baszott jót tesz ennek a csapatnak és persze nekem is. 35 éve nekik szurkolok és a City a város igai csapata, nem pedig MU. Ennyi!
Az ESPN-en persze majd alig győznek sípolni...
Johnny Marr, az egykori The Smiths gitárosa is értékelt: Király időnk volt a Wembley Stadionban. Bulis lesz a nap a meccs után az tuti!
Érdekesség, hogy Liam Gallagher testvére, Noel is a szurkolói színvonalat erősítette az elmúlt napokban, hiszen a városi rivális, a Manchester United tavaly visszavonult védőjével Gary Neville balhézott össze a Twitteren. Sőt! Még meg is fenyegette. Nem mintha a bajnokságba beleszólhatott volna a City, hiszen az United tulajdonképpen tök simán nyert végül a Chelsea előtt, akik szintén szombat délután ünnepelhettek.
A Muse utoljára 2022-ben adott ki albumot: akkor a ’Will Of The People’ azonnal a rock-slágerlisták élén nyitott, és hosszú ideig nem is lehetett letaszítani onnan. A 2026. június 26-án érkező ’The Wow! Signal’ címre keresztelt lemez egy új korszak nyitányát jelenti a banda életében. Tovább
Hivatalosan is elindította a zenei karrierjét a korábban divatmodellként és színésznőként is ismert szupersztár. Cara Delevingne két, egymáshoz szorosan kötődő dallal mutatkozik be. Az „I Forgot” és az „Out of my Head” kettősét egy hétperces kisfilm illusztrálja, amit tényleg csak tátott szájjal lehet végignézni. Tovább
Megjelent a Grammy- és Latin-Grammy díjas Shakira és Burna Boy "Dai Dai" című felvétele, mely nemcsak a júniusban kezdődő 2026-os FIFA labdarúgó-világbajnokság himnusza, hanem egy üzenet is, ami arra bátorítja a gyermekeket, hogy merjenek nagyot álmodni. A futballindulókban jártas énekesnő a foci VB döntőjének valaha volt első félidei showjában is fellép majd július 19-én Madonna és a BTS mellett. Tovább
Dua Lipa nemrégiben hivatalosan is bejelentette a ’Live From Mexico’ című projektjét, ami az élőben rögzített albumon felül egy koncertfilmet is magában foglal. A koncertsorozat öt kontinensen keresztül zajlott és közel kétmillió jegyet adtak el rá világszerte, ezzel pedig az énekesnő örökre beleírta magát a zenei történelemkönyvekbe. Tovább
A korábban kiadott „rock music” utódjaként látott napvilágot Charli XCX legújabb, a divatvilág sötét világa által inspirált dala, ami az „SS26” címet kapta. Az előző, megosztóra sikeredett „rockos” szerzemény és annak B-oldala, az „i keep on thinking bout you every single day and night” komoly vitákat váltott ki a kritikusok és a rajongók körében. Pedig Charli XCX elárulta, hogy a művészetében kizárólag a saját belső hangjára hallgat. Ennek alapján nem is lehetne önazonosabb a háromszoros Grammy-díjas angol dalszerző mostani korszaka. Tovább